S3b-S Bezdrôtový bezečnostný systém s GSM pripojením

  3700649102659 S3b-S / PT-TG-0017

  € 199.00 s DPH

  € 164.46 bez DPH

  eTiger S3b Sim SECUAL Bezdrôtový bezečnostný (alarm) systém s GSM pripojením

  Chrániť svoj domov s bezdrôtovým výstražným systémom. Zostaňte v kontakte so svojím domovom. Poplachový systém môžete ovládať na diaľku cez telefón, nech ste kdekoľvek.

 • Add your review

Do systému môžete pridať až päťdesiat senzorov, bez toho aby ste museli ťahať káble. K dispozícii máte detektor pohybu, otvorenia dverí, prídavné sirény, detektory dymu.

Všetky senzory systému sú prepojené prostredníctvom rádiovej frekvencie a poháňané batériami.

Systém vám pošle sms zakaždým, keď sa RFID tagy odblokujú. Každý RFID tag môžete premenovať, takže si budete istí, že vaše deti dorazil bezpečne domov po škole.

Ovládací panel S3B sa môže pochváliť z množstvom funkcií. Nahráva zvukové správy, telefonuje.

Vďaka zabudovanému GSM modulu, môžete ovládať panel S3B z telefónu, cez SMS, alebo cez aplikáciu.Zariadenie dokážete nainštalovať v priebehu niekoľkých minút. Doplnky sú prepojené cez rádiové frekvencie, takže nemusíte ťahať žiadne káble. K inštalácii budete potrebovať len skrutky a obojstrannú pásku k uchyteniu na stenu.

Záložná batéria Lithium-ión S3 Combo Secual môže bežať až 8 hodín v pohotovostnom režime. Váš dom je v bezpečí, aj v prípade výpadku elektrickej energie.

 

S3B nevyžaduje žiadne predplatné akejkoľvek údržby alebo zmluvy. Nevyžaduje žiadnu odbornú inštaláciu, platíte raz, to je všetko.

Napíšte svoju recenziu

Napíšte svoju recenziu

Related Products